До уваги абітурієнтів ІВТ 2021!

05.07.2021

Цього року колектив Інституту доклав багато зусиль, щоб здійснити плановий перегляд більшості наших освітніх програм (які діяли з 2016 року), а також щоб впровадити в дію нову Концепцію з вивчення іноземних мов.

Основні зміни:
– Відтепер усі студенти магістратури, починаючи з цього року, матимуть обов’язковий курс Іноземна мова для академічних цілей.
– Студенти магістратури програм Високі технології за різними спеціальностями матимуть більше предметів за своєї спеціальністю та навчатимуться на цих курсах не всім потоком.
– Студенти бакалаврату, що вступатимуть цього року і у наступні вивчатимуть іноземну мову всі 4 курси, при цьому маючи окремо курс іноземної мови за спеціальністю та основи іноземної мови для академічних цілей, а також матимуть факультативи для студентів з низьким рівнем англійської мови на 1 курсі та факультатив для підготовки до ЄВІ.
– Студенти бакалаврату за спеціальністю 091 Біологія матимуть курси з програмування, а також матимуть можливість обрати оновлену спеціалізацію “Молекулярна біотехнологія”.

Ознайомитись з новими навчальними планами можна тут.

До зустрічі в “стінах” Інституту високих технологій.

До уваги абітурієнтів ІВТ 2021!