Привітання ректора з днем Інституту

28.05.2021

Вельмишановна Галино Петрівно, дорога громадо Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, прийміть щирі вітання з нагоди Дня інституту!

Інститут високих технологій – це фундаментальна міждисциплінарна колаборація для підготовки науковців нового покоління, які займаються розробками біосенсорів, метаматеріалів, електронних аналізаторів речовин, наночастинок в медицині, пошуком нових лікарських засобів, моделюванням роботи білків тощо. Саме таку ідею вдалося втілити у 2009 році, а нині вона повністю себе виправдала. Адже сьогодні ваш Інститут готує спеціалістів нової генерації, здатних розв’язувати комплексні проблеми сучасних природничих наук. Новітній дослідник, випускник вашого інституту, володіє всебічними міждисциплінарними знаннями для того, щоб пройти шлях від конкретних штучних технологій до інтегральних природних технологій, адже природна технологія – це найвища технологія, яка створює все: від нескладних рослин та організмів до людини з її унікальним живим комп’ютером. ІВТ повністю відповідає поставленому виклику сучасності, готуючи саме таких спеціалістів. Щиро вірю, що науково-педагогічний колектив Інституту й надалі готуватиме висококваліфікованих фахівців, які формуватимуть ядро державних й іноземних підприємств, компаній, наукових установ. Динамічні, високотехнологічні, досвідчені й успішні викладачі та амбітне студентство! Пліч-о-пліч крокуймо до нових професійних здобутків і звершень!

Бажаю Інституту успішної реалізації нових перспективних проєктів, плідної наукової роботи на благо української та світової науки!

 

Щиро ваш ректор Володимир БУГРОВ

Привітання ректора з днем Інституту