Олімпіада ІВТ-2019

01.02.2019

Олімпіада-2019

 

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинає дистанційний тур Олімпіади 2019 року. За правилами в Олімпіаді можуть брати участь учні випускних класів усіх загальноосвiтнiх навчальних закладів України або всі бажаючі, що мають повну загальну середню освіту. Олімпіада проходитиме в два тури. Перший – дистанційний тур, другий – очний тур. У завдання першого (дистанційного) туру входять наступні задачі:

 

Перелік задач дистанційного туру олімпіади 2019 року (додається)

 

Всі учасники дистанційного туру олімпіади повинні не пізніше 15 березня 2019 року надіслати поштою розв’язки задач (записані в зошиті, а не на окремих аркушах паперу), а також поштовий конверт із маркою та своєю зворотною адресою, або занести особисто в деканат ІВТ, або відповідно оформленні відскановані розв’язки та анкету учасника надіслати на електронну адресу Інституту високих технологій (abit_iht@univ.kiev.ua).

 

За результатами другого (очного туру) переможці (учасники, що отримали 90% від максимального балу і більше) будуть нагородженні додатковими балами до балу сертифіката ЗНО (але не більше 20 балів)* при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

*загальний конкурсний бал не може перевищувати у сумі 200 балів.

Олімпіада ІВТ-2019