Зараз я навчаюсь на аспірантурі в Національному Університеті Сінгапура, працюю над проектом, який поєднує полімерну хімію, фізику напівпровідників, штучний інтелект та автоматизацію.

 

 

Зараз навчаюся на першому році магістратури у одному із найкращих французьких вузів Université Paris-Sud, що у найближчому майбутньому стане частиною комплексу Université Paris-Saclay. Розумію, що наука затягнула мене повністю, і інших шляхів, як окрім реалізації себе у науковій сфері для себе поки не бачу. Через кілька місяців буду проходити стажування, що як не дивно знову є міждисциплінарним і на щастя мені, дуже фундаментальним.

 

 

 

 Зараз я отримую другу вищу освіту в Європі за напрямком Nanomedicine for Drug Delivery. До речі, однією з причин такого вибору є курс лекцій Медична хімія Ігора Володимировича Комарова.

 

 

Зараз я займаюсь викладанням та популяризацією науки та навчання протягом всього життя. Я організовую освітні курси для різних категорій населення від дітей до дорослих, і в тому числі популяризую науку. Я намагаюсь показати, що після роботи чи навчання, якщо людина хоче реалізувати себе, вона може піти на різні курси, отримати додаткові знання, подолати нові вершини.

 

В кількох словах це можна описати як своєрідний мікс експресії білків та флуоресцентної спектроскопії, на який намагаються дивитись крізь призму методів структурної біології та біоінформатики.

 

 

Зараз я займаюсь Computer Vision та Machine Learning. Простими словами, я вчу комп‘ютери сприймати світ так, як це роблять люди. Або навіть точніше.

 

Зараз я займаю позицію аналітика комп’ютерного банку даних третьої категорії в компанії Covance. Це величезна міжнародна компанія, що займається клінічними дослідженнями – тестуванням нових лікарських засобів на людях. У мої обов’язки входить обробка даних, їх приведення до стандартного вигляду та статистичний аналіз. Також я керую невеликою командою та однією стадією в рамках проекту по онкології.