План заходу:
1. Чому саме Шевченків університет?
Бугров Володимир Анатолійович – проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філософських наук, професор.
Додаткові питання: Чи буде проводитися очний тур олімпіади від ІВТ (КНУ) для отримання додаткових балів до ЗНО при вступі? Чи можливо змінити час проведення олімпіади по біології чи хімії, щоб була змога взяти участь у обох? Чи багато змін щодо порядку вступу передбачається у зв’язку з загальнодержавним карантином? Що буде зі вступом на ОР “Магістр” та проведенням ЄВІ?
2. Чому саме ІВТ?
Ільченко Володимир Васильович – директор Інституту високих технологій, доктор фізико-математичних наук, професор.
Презентація директора Інституту високих технологій
Додаткові питання: Які умови проживання студентів з інших міст? Чула, що свого корпусу немає, як влаштований навчальний процес (учням доводиться регулярно відвідувати відповідні факультети, але ж вони далеко рознесені один від одного)? Чи є свої лабораторії, яке там обладнання? Яка різниця між навчанням на факультетах фізичному, хімічному і в ІВТ? З якого курсу можна починати наукову діяльність? До чого потрібно бути готовому майбутньому студенту для ефективного навчання? Чи буде аналог курсу електроніки у магістрів? Працевлаштування в Україні та закордоном? Стипендія надається всім бюджетникам? Який бажаний рівень англійської має бути для вступу та подальшого навчання?
3. Я хочу в ІВТ, яку освітню програму обрати?
Скришевський Валерій Антонович – завідувач кафедрою нанофізики конденсованих середовищ, доктор фізико-математичних наук, професор.
Освітні програми: ОР “Бакалавр” Нанофізика та комп’ютерні технології та ОР “Магістр” Високі технології (прикладна фізика та наноматеріали)
Додаткові питання: Матеріальне забезпечення (прилади і т.д.)? Співпраця Інституту з іноземними закладами освіти? Можливість міжнародного обміну на бакалавраті?
Лозовський Валерій Зіновійович – завідувач кафедрою теоретичних основ високих технологій, доктор фізико-математичних наук, професор.
Опилат Віталій Якович – кандидат фізико-математичних наук, доцент.
Освітні програми: ОР “Бакалавр” Електроніка (високі технології)
Додаткові питання: Структура спеціальності “Електроніка”. Мікрокониролери та програмовані логічні інтегральні схеми. Актуальність напрямку за затребуваність на ринку праці. Переваги вивчення електроніки в ІВТ. Чому ви вирішили відкрити нову програму саме з електроніки і який вступний бал прогнозуєте, які предмети до складання ЗНО для вступу на неї? З якого курсу можна починати наукову діяльність? Вона може бути пов’язана із суміжними напрямами, наприклад: біосенсорика, робототехніка тощо?
Нипорко Олексій Юрійович – завідувач кафедрою молекулярної біотехнології та біоінформатики, кандидат біологічних наук, доцент.
Освітні програми: ОР “Бакалавр” Біологія (високі технології) та ОР “Магістр” Біоінформатика і структурна біологія або Високі технології (біотехнологія)
Додаткові питання: У лабораторіях якого спрямування можна працювати після закінчення спеціальності Біологія (високі технології)? Навчання проводиться лише на кафедрі біоінформатики? Чи є перспективи професії біоінформатик в Україні? Які лабораторії займаються дослідженнями у цій сфері біології? Чи є програма подвійного дипломування на кафедрі молекулярної біології та біоінформатики? В яких іноземних вишах проходить науково-виробнича практика для біологів? На які дисципліни робиться акцент на першому курсі кафедри молекулярної біології та біоінформатики, на які з них варто звернути увагу з точки зору попередньої підготовки? Чи можна після бакалаврату зі спеціальності “Біологія” чи “Біотехнологія” іншого університету вступати до Вашого ВИШу до магістратури? Чи можна буде працювати в галузі генетики, молекулярної біології після Високі технології (біологія) ?
Комаров Ігор Володимирович – завідувач кафедрою супрамолекулярної хімії, доктор хімічних наук, професор.
Освітні програми: ОР “Бакалавр” Хімія (високі технології) та ОР “Магістр” Високі технології (хемоінформатика) або Високі технології (хімія та наноматеріали)
Додаткові питання: Якщо поступити на хімію, все одно в курсі будуть поглибленні фізика і біологія? Яким чином це впливає на працевлаштування? З якими хімічними компаніями співпрацює ІВТ? Чи є свої лабораторії, яке там обладнання? З якого курсу можна починати наукову діяльність? Вона може бути пов’язана із біохімією? Чи можна буде працювати в галузі генетики, молекулярної біології після Високі технології (хімія) ?
4. Іду в ІВТ, що для цього треба?
Русінчук Наталя Миколаївна – відповідальна за прийом на ОР “Бакалавр”, асистент кафедри нанофізики конденсованих середовищ, кандидат фізико-математичних наук.
Додаткові питання: Особливості вступної кампанії 2020. З яким балом ЗНО я можу гарантувати собі вступ на ІВТ? Які особливості вступу на хімію (високі технології)? Яка вартість контракту, якщо не потрапив на бюджет? Які відбудуться зміни в організації вступної кампанії через поширення коронавірусу?
5. Коротенькі історії про ІВТ від студентів. Вільний мікрофон…
Додаткові питання: можете ставити особисто учасникам конференції, писати в чат конференції або в телеграм, а можна і мені особисто.
Конференцію координує:
Войтешенко Іван Сергійович – відповідальний секретар відбіркової комісії ІВТ, асистент кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики, кандидат фізико-математичних наук.
Додаткові питання: Чи актуальну інформацію відображено на офіційному сайті ІВТ?
Ще питання або побажання пишіть в особисті.
Дякуємо за участь і будьте здорові!!!