День відкритих дверей КНУ EXPO

09.05.2020

Карантин не стане перешкодою для спілкування з усіма, хто прагне отримати інформацію про Університет, його освітню і наукову діяльність, оскільки більшість подій відтепер будуть ОНЛАЙН!

14 та 15 травня #залишайтесявдома, щоб не пропустити наші прямі включення звідти, де починається успішне майбутє! КНУ – ваш перший пріоритет! ?

На вас чекає:
14 травня – 13:00-16:00 – Особливості цьогорічної вступної кампанії. Навчання, проживання та відпочинок в КНУ.

‼️Головна трансляція ? https://www.youtube.com/c/KNUDepartmentofCommunications
‼️Залишити запитання ?https://forms.gle/q2Kqy3jNndmv4Lq6A

Щоб не проґавити цікавих заходів, уподобайте офіційні сторінки у соціальних мережах, слідкуйте за анонсами подій, а якщо виникають запитання – пишіть в особисті повідомлення.

Уже зараз можна долучитися до проєкту «Запитуй у фахівців: науковці КНУ імені Тараса Шевченка про #коронавірус», залишивши своє запитання у формі, та чекати відеовідповіді фахівця Шевченкового університету на нашому YouTube-каналі. Консультують вас найкращі біологи, хіміки, психологи, а також економісти, філософи, політологи, юристи КНУ імені Тараса Шевченка.

У зв’язку із заходами запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19, та згідно з наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка №250-32 від 08 квітня 2020 року організація проведення освітньої виставки для школярів старших класів, їхніх батьків та вчителів «КНУ Expo 2020» переноситься на осінь 2020 року. Про затвердження дати проведення буде повідомлено згодом.

День відкритих дверей КНУ EXPO