Запрошуємо на Міжнародну науково-практичну конференцію-школу студентів та молодих вчених

11.10.2019

Рада молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Рада молодих вчених Національної академії медичних наук України щиро запрошують Вас взяти участь у конференції!

«BIOMED Talks» проводиться з метою сприяння науковому спілкуванню обдарованої молоді, що працює на розвиток біомедичної науки. До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді науковці та практикуючі лікарі, які проводять дослідження в усіх галузях біології, біомедицини, фундаментальної та практичної медицини.

Освітня школа для студентів «Шлях молодого науковця – здоровим бути модно» – захід, підлаштований під студента в галузі біології та медицини, вперше буде показано як отримати вищу медичну освіту не втративши власне здоров’я. У студентів буде унікальна можливість знайомства з провідними вченими-медиками України.

V щорічна міжнародна школа з біомедицини «Cell Function in Health and Disease» (проходить англійською мовою), під час якої для бакалаврів, магістрів, аспірантів та молодих вчених будуть прочитані лекції з найбільш актуальних проблем сучасної біології та медицини, також буде можливість отримати практичні дослідницькі навички, покращити своє знання англійської мови, представити результати власних досліджень та взяти участь у конкурсі на найкращу стендову доповідь.

Програма конференції-школи

Запрошуємо на Міжнародну науково-практичну конференцію-школу студентів та молодих вчених