-
Навчання в ІВТ
-
Навчання в ІВТ
-
Інститут високих технологій: бачити світ іншим
Міждисциплінарність
Дослідження світового рівня
Орієнтація на студента
Освіта в Інституті високих технологій не є масовою: ми набираємо близько 60 студентів на рік до бакалаврату і 40 до магістратури. Невеликі академічні групи (10-15 студентів), неформальні зустрічі студентів з керівництвом інституту, можливість навчатися за індивідуальним навчальним планом, факультативні заняття на прохання студентів, можливість навчання за кордоном в рамках студентської академічної мобільності, допомога у працевлаштуванні – все це наша повсякденна практика, що максимально сприяє індивідуальному підходу до навчання.
Інститут високих технологій (ІВТ) має статус, рівний факультету університету, і готує бакалаврів за чотирма напрямками підготовки:
- електроніка (високі технології), з поглибленим вивченням хімії та біології;
- нанофізика та комп’ютерні технології, з поглибленим вивченням хімії та біології;
- хімія (високі технології), з поглибленим вивченням біології і посиленою фізико-математичною складовою;
- біологія (високі технології), з поглибленим вивченням хімії і посиленою фізико-математичною складовою,
а також магістрів за напрямками підготовки:
- структурна біологія та біоінформатика;
- високі технології (хімія та наноматеріали);
- високі технології (хемоінформатика);
- високі технології (прикладна фізика та наноматеріали);
- високі технології (біотехнологія).
Перший набір до магістратури ІВТ відбувся у 2010, а перший набір до бакалаврату в 2014 році.
Навчання в інституті є безкоштовним (за умови проходження за конкурсом на місця держзамовлення). Студентам, що успішно навчаються, виплачується стипендія. Як правило (за наявності місць), всі студенти, що цього потребують, забезпечуються гуртожитком.
Приблизно 15-20% випускників ІВТ працюють або продовжують освіту в закордонних дослідницьких установах, з якими інститут веде наукове співробітництво, ще біля 20% вступають до аспірантури, решта працюють в українських і закордонних фірмах фізичного, хіміко-технологічного, біотехнологічного, а також IT-профілю.
Серед викладачів ІВТ 20 докторів і 16 кандидатів наук, два академіки та двоє член-кореспондентів НАН України, сім лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки. Більшість наших викладачів є активно працюючими дослідниками світового рівня, з досвідом роботи і викладання в закордонних наукових установах, четверо професорів ІВТ входять до топ-100 найцитованіших вчених України.